Üyelik sistemimize üye olursanız;
Beğendiğiniz fıkralardan oluşan bir kategori oluşturabilirsiniz.
Üyeler arasında mesajlaşabilirsiniz.
Arkadaş listenizi yapabilirsiniz.
Fıkralarınızı arkadaşlarınıza yollayabilir, siteye fıkra ekliyebilirsin.

Anasayfa | Rastgele Fıkra | Fıkra Ekle | Anasayfam Yap | Favorilerime ekle | Webmaster


 
 2006'nın en çılgın hikayeleri [#19592]
2006 yılında gerçekleşen bu olaylar insana ‘pişmiş tavuğun başına gelmez’ dedirtecek cinsten!

ERKEKLİĞİ FARE KAPANINDA
Gary Telford adlı İngiliz bir gün arkadaşlarına çocukluğunda başına gelen bir olayı anlatma hatasında bulundu.
14 yaşındayken okuldan bir arkadaşının yaptığı eşek şakasına kurban giderek erkeklik organını fare kapanına kaptıran Telford bu acı hatırasını en yakın arkadaşlarıyla paylaştı. Arkadaşları bir cafede eğlenirken bilardo masasının üzerine fare kapanı koyarak Telford’dan o anı kendileri için tekrar canlandırmasını isteyince olanlar oldu.
Çok sarhoş olan Telford iç çamaşırsız ortalıkta dolaşırken masanın yanında tökezleyince çocukluğunda yaşadığı olayın canlandırmak yerine gerçeğini yaşadı ve erkeklik organı bir kez daha kapana sıkıştı.
Telford İngiltere’de böyle bir olay yüzünden iki kere hastaneye giden ilk ve tek adam olarak gazete manşetlerini süsledi.

ÜÇ YAŞINDAKİ ÇOCUK INTERNETTEN ARABA SATIN ALDI
Rachel ve Jack çifti bir gün internetin en popüler 2. el açık artırma sitesi olan E-Bay’den gelen bir telefonla irkildi. Telefondaki ses çiftin 9 bin pound vererek bir otomobil aldığını söylüyordu.
Bu alışverişle ilgisi olmayan çift çok geçmeden gerçeği anladı. 2 yaşından beri bilgisayarı açmayı bilen üç yaşındaki oğulları Jack annesinin açık unuttuğu sayfadan siteye girerek otomobili satın almayı başarmıştı. Çift vakit kaybetmeden siteyi arayarak durumu bildirdi ve olay çözüldü.

YÜNDEN FERRARİ
Güzel Sanatlar’da okuyan Lauren Porter adlı öğrenci çok sevdiği Ferrari marka arabayı alamasa da kendisine aynısından bir tane ‘ördü’ 19 km uzunluğunda yün iplikle normal boyutunda bir Ferrari araba ‘ören’ Porter bu çalışması için 10 ay harcadı.

HAPİSHANEDEKİ ŞOVALYE
‘Yıldız Savaşları’ serisinin fanatiği olan Glen Rodgers filmdeki karakterlerden Jedi şövalyesinin kılığına girerek bir kıyafet balosuna gitti. Dönüşte evinin anahtarlarını unuttuğunu fark edince olan oldu.
O kıyafetiyle kapıda kalan 25 yaşındaki Rodgers içeri girmek için camı kırınca komşulardan biri genç adamı hırsız sanarak polise haber verdi ve derdini hiç kimseye anlatamayan ‘Şövalye’ o geceyi hücrede geçirdi.

FUTBOL SAHASINA TOP YAĞDI, MAÇ DURDU
İngiltere’de ANFA kupası maçlarından biri doğal akışında devam ederken sahaya top yağmaya başladı.
Çocuklar sahaya dışarıdan 36 top atarak maçın durmasına neden olurken oyuncular ve seyirciler şok olmuş bir şekilde olanları izledi.

BALIKLAR KAVGA ETTİ, EVDE YANGIN ÇIKTI
İki çocuğuyla birlikte yaşayan Sharron Killahena akvaryumundaki balıklarının kavgası yüzünden evinden oldu.
Aynı akvaryumda olmaktan haz etmeyen iki balık birbirine saldırınca sıçrayan su elektrik fişine isabet etti. Çıkan kıvılcım odadaki koltuğa oradan da tüm eve sıçrayınca Killahena’nın evi bir anda cehenneme döndü. Tamamen yanan evden sapasağlam çıkmayı başaran kadın ve çocukların balıklarının cesetleri evde kalmıştı.

MAYMUNUN BUZ DANSI
Güney Kore’de yaşayan Gun-Mo adındaki maymun buzla tanıştıktan 2 hafta sonra eğitmeninin ayaklarına taktığı buz patenleriyle pistte şov yaptı. Gun-Mo’nun buz şovu uzun süre konuşuldu.Arkadaşınıza gönderin

   
 


Fikra Bilgi
Gönderen : Uğur ÇİFTÇİ Kategori : Komik olaylar
Okunma sayısı 16641 Oy veren 57 Puanı 1,85 


En son eklenen 10 fıkra
En iyi 10 fıkra
En çok tavsiye edilen
En çok okunan 10 fıkra

  Ana Sayfa | Reklam | İletişim | Hakkımızda
Destekleyenler | Editörler | Site bilgileri
Fıkra Yollama | Kullanım Şartları

2001-2018 © MANOluşma süresi 0,0313 sn